Безкоштовна доставка "Новою поштою" по Україні на замовлення від 2500грн (вагою до 10кг). Детальніше
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари в бажання
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00 - 18:00

Сб: 10:00 - 16:00

НД: вихідний

0
Мій кошик

Safetronics

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Компанія має власне конструкторське бюро і дослідницький відділ, а вироби захищені реєстрованою торговою маркою SAFEtronics®.
2004 рік. З метою зміцнення присутності на ринку країн СНД, у вільній економічній зоні в Бресті, було організовано складальне виробництво. Засновником ІЗАО "Сейфтронікс-Б" є акціонерне товариство Safetronics a.s Banská Bystrica, Словацька республіка. Така форма виробництва дозволила уникнути митних зборів на продукцію торгової марки SAFEtronics і тим пропонувати конкурентну ціну на продукцію на ринку країн СНД.
2008 рік. Керівниками компанії було вжито заходів щодо реалізації програми спрямованої на поліпшення секретності зломостійких сейфів SAFEtronics. Впровадження в процес виробництва технології ACD (Application of the Confidential Design) дозволило збільшити кількість зафіксованих невдалих спроб злому на 29% в порівнянні з аналогічним періодом до впровадження програми. Дані надані головним офісом компанії Safetronics a.s Banská Bystrica на підставі статистики 2010-2012 роки.
2008 рік. Налагоджено випуск нової лінійки сейфів серії NTL. Пропонуючи широкий асортимент типорозмірів, комбінацій замків і новий сучасний дизайн, вдалося закріпитися на ринку обладнання для офісу.
2009 рік. Історично склалося що сейфи SAFEtronics з електронними замками обладнано додатковим ключем, який вкрай необхідний якщо забутий код, немає необхідності в терміновому порядку звертатися до сервісного центру, для розтину сейфа. Використовуючи ключ аварійного відкривання вдається уникнути проблем зі швидким доступом власника до вмісту сейфа. Такий додатковий сервіс дуже зручний, але для клієнтів бажаючих мати замок без додаткового аварійного ключа, були розроблені сейфи з електронним замком і виведенням на лицьову панель контактів для підведення живлення.
2013 рік. На даний момент ведеться підготовка новинок для сертифікації сейфів в Словаччині по EN 1143-1 (вогнестійкі).

Розгорнути
Вгору