Історія створення магазину KUPIZAMOK.UA тісно пов’язана із наданням повного спектру послуг з обслуговування саме вхідних дверей.
  Співробітники нашого магазину здатні в повній мірі надати консультацію щодо встановлення придбаних у нас комплектів дверної фурнітури. Але іноді недостатньо просто проконсультувати, тому що комплексне вирішення питання безпеки ваших вхідних дверей, які є запорукою надійного зберігання вашого майна, вимагає досить високого рівня кваліфікації й майстерності виконавця. Саме тоді ми готові запропонувати своїм клієнтам послуги нашого фахівця у сфері модернізації й підвищення рівня надійності та зламостійкості ваших вхідних дверей.
  У ході спілкування з клієнтами, наші консультанти з’ясовують і уточнюють усі нюанси для того, щоб професійно виконати підбір необхідних замків, захисних протекторів, дверних ручок й інших необхідних для ваших потреб дверних аксесуарів. Саме тому й виходить, що левова частка витраченого часу йде для правильного підбору дверної фурнітури для забезпечення комплексного вирішення питання модернізації ваших вхідних дверей. 
  Зазвичай, під час детального уточнення всієї необхідної інформації, може скластися враження, що наш консультант задає надто багато запитань, які можуть здатися безглуздими на перший погляд. Проте, ця думка помилкова, адже у нашій роботі з кінцевими споживачами завжди стільки можливостей для маневрів, що про всі їх іноді важко швидко розповісти. Зараз спробую розповісти у стислому форматі про деякі варіанти заміни старого на нове у вхідних дверях. 

  • Перший варіант може бути найбільш простим для монтажу, оскільки буває так, що для заміни старих замків на нові немає необхідності робити жодних маніпуляцій болгаркою або дрилем, знадобиться лише проста викрутка. В цьому випадку, вам не доведеться витрачатися на послуги із монтажу замків від нашого спеціаліста. Та, окрім очевидних плюсів для вашого бюджету, є й мінуси. Одним із них може бути, наприклад, неможливість підвищення зламостійкості дверей, оскільки, у більшості випадків (бувають приємні винятки) під час заміни замка у форматі «зняти і встановити в теж місце» не буде можливості підібрати модель нового замка, яка матиме вищий рівень захисту від зламу, просто він буде новим і робочим у порівнянні зі старим таким самим, скоріш за все, ще й морально застарілим.
  • Другий варіант, для прикладу, може включати в себе виїзд нашого майстра на ваш об’єкт для реалізації повного комплексу поставлених вами завдань. Сюди може увійти не тільки регулювання і обов’язкове змащування завіс, яке слід виконувати щонайменш раз у п’ять років і виконання заміни старих замків новими замками із вищим класом безпеки із доопрацюванням монтажних отворів у дверному полотні, а ще й заміна застарілої обшивки вхідних дверей новою, при цьому, з’являється нагода повністю змінити зовнішній вигляд потріпаних від часу вхідних дверей.

  Тому, як ви вже встигли помітити, завжди існує декілька варіантів вирішення поточних завдань. І наш магазин залюбки готовий прийти на допомогу. Не зволікайте, вчасно обслуговуйте свої вхідні двері, тому що саме вони є першим бар’єром на шляху злодія, який може зазіхнути на ваше особисте майно. 
  І на останок, хочу додати, що за тенденціями, які ми спостерігаємо за декілька попередніх років, злодії сьогодення, опинившись у під’їзді в першу чергу намагатимуться потрапити до тієї квартири, в якій на вхідних дверях встановлені замки із найнижчими зламостійкими властивостями. 


 Із повагою, Петро Шерстюк, керівник магазину KUPIZAMOK.UA.