Чому дверна фурнітура Оптом у нас?

Компанія KupiZamok на ринку України існує з кінця 90-их років. Перший наш магазин був відкритий в Києві. З цього часу ми досягли великих результатів і на сьогоднішній день наш оптовий склад завжди забезпечений більш ніж 5000 найменувань товарів.

Потрібні оптові поставки по дверній фурнітурі, дверним ручкам і замкам? Телефонуйте за номером 067 432 88 22 або пишіть на пошту kupizamok@ukr.net 

Дверна фурнітура оптом зі складу в Києві.

Наш склад - це 500 квадратних метрів товару з постійною наявністю більш 100000 товарів. Ми цілком можемо наповнити асортиментом ваш магазин або забезпечити якісною фурнітурою від всесвітньо відомих брендів виробничу компанію дверей.

Доставка дверної фурнітури по Києву і Україні

Ми знаходимося на Лівому березі у Києві та завдяки своєму розташуванню забезпечуємо наших клієнтів щотижневою безкоштовною доставкою дверної фурнітури по Києву (при замовленні на суму від 4 тис. грн два рази на тиждень). Відправки по містах України здійснюються щодня такими перевізниками як "Нова пошта", "Делівері".

Дверні ручки Оптом

У нас можна купити оптом всі відомі бренди по дверній фурнітурі, яка представлені на нашому сайті і не тільки.

Ми компанія постачальник відомих дверних ручок, дверної фурнітури і циліндрових механізмів, а саме таких брендів як:

  • Rich-Art (Дверні ручки, завіси, дверні накладки, міжкімнатні механізми, врізні замки, декоративні ковпачки)
  • Prius (Дверні ручки)
  • Safita
  • Hard Lock (Циліндрові замки і броненакладки)

Всім нашим оптовим клієнтам ми пропонуємо фірмові виставкові стенди з дверними ручками для магазинів і шоурумів. Ми забезпечуємо кожного клієнта нашими каталогами пропонованої продукції.

Співпраця для виробників, магазинів і інтернет-магазинів

Ми завжди відкриті для співпраці з новими партнерами. Індивідуальні оптові умови по дверній фурнітурі дозволять Вам розвивати ваш бізнес разом з нашою продукцією. Наявність товару, оперативна доставка, відправка ваших замовлень і зручний прайс дозволять вам значно збільшити прибуток вашого бізнесу, а гарантія на пропоновану продукцію не залишить ніяких сумнівів для покупки.

Ми пропонуємо тільки якісний і перевірений товар з гарантією. Новинки сучасної дверної фурнітури, яка дозволять вам бути завжди в тренді, забезпечить стабільний і перспективний зріст вашої компанії.

Оптова компанія з продажу дверної фурнітури KupiZamok

З питань співпраці пишіть нам на нашу поштову скриньку kupizamok@ukr.net  або телефонуйте 067 432 88 22

Наша компанія постійно розвивається і відповідає всім сучасних запитам ринку дверної фурнітури. У нас працюють фахівці з досвідом більш 20 років у цій сфері. Ми цінуємо кожного нашого клієнта незалежно від його оборотів і запрошуємо до співпраці всіх хто бажає розвивати свій бізнес і пропонувати своїм клієнтам нові та якісні товари. Приєднуйся до нас!

Фото нашого виставкового стенду на Inter Build Expo в Києві в березні 2019 року

Стенд компании KupiZamok на Inter Build Expo в Киеве 19.03.2019