Чому дверна фурнітура Оптом у нас?

Компанія KupiZamok на ринку України існує з кінця 90-их років. Перший наш магазин був відкритий в Києві. З цього часу ми досягли великих результатів і на сьогоднішній день наш оптовий склад завжди забезпечений більш ніж 5000 найменувань товарів.

Потрібні оптові поставки по дверній фурнітурі, дверним ручкам і замкам? Телефонуйте за номером 067 432 88 22 або пишіть на пошту opt@kupizamok.ua 

Дверна фурнітура оптом зі складу в Києві.

Наш склад - це 500 квадратних метрів товару з постійною наявністю більш 100000 товарів. Ми цілком можемо наповнити асортиментному ваш магазин або забезпечити якісною фурнітурою від всесвітньо відомих брендів виробничу компанію дверей.

Доставка дверної фурнітури по Києву і Україні

Ми знаходимося на Лівому березі у Києві та завдяки своєму розташуванню забезпечуємо наших клієнтів щотижневою безкоштовною доставкою дверної фурнітури по Києву (два рази на тиждень). Відправки по містах України здійснюються щодня такими перевізниками як "Нова пошта", "Інтайм", "Делівері", "Автолюкс", "САТ".

Дверні ручки Оптом

У нас можна купити оптом всі відомі бренди по дверній фурнітурі, яка представлені на нашому сайті і не тільки.

Ми компанія постачальник відомих дверних ручок, дверної фурнітури і циліндрових механізмів, а саме таких брендів як:

  • Rich-Art (Дверні ручки і накладки WC & PZ)
  • Prius (Дверні ручки)
  • Safita (Дверні ручки, петлі, дверні накладки і вічка, міжкімнатні механізми, врізні замки, декоративні ковпачки, шпінгалети і накладки WC & PZ)
  • Hard Lock (Циліндрові замки і броненакладки)

Всім нашим оптовим клієнтам ми пропонуємо фірмові виставкові стенди з дверними ручками для магазинів і шоурумів. Ми забезпечуємо кожного клієнта нашими каталогами пропонованої продукції.

Співпраця для виробників, магазинів і інтернет-магазинів

Ми завжди відкриті для співпраці з новими партнерами. Індивідуальні оптові умови по дверній фурнітурі дозволять Вам розвивати ваш бізнес разом з нашою продукцією. Наявність товару, оперативна доставка, відправка ваших замовлень і зручний прайс дозволять вам значно збільшити прибуток вашого бізнесу, а гарантія на пропоновану продукцію не залишить ніяких сумнівів для покупки.

Ми пропонуємо тільки якісний і перевірений товар з гарантією. Новинки сучасної дверної фурнітури, яка дозволять вам бути завжди в тренді, забезпечить стабільний і перспективний зріст вашої компанії.

Оптова компанія з продажу дверної фурнітури KupiZamok

З питань співпраці пишіть нам на нашу поштову скриньку opt@kupizamok.ua  або телефонуйте 067 432 88 22

Наша компанія постійно розвивається і відповідає всім сучасних запитам ринку дверної фурнітури. У нас працюють фахівці з досвідом більш 20 років у цій сфері. Ми цінуємо кожного нашого клієнта незалежно від його оборотів і запрошуємо до співпраці всіх хто бажає розвивати свій бізнес і пропонувати своїм клієнтам нові та якісні товари. Приєднуйся до нас!

Фото нашого виставкового стенду на Inter Build Expo в Києві в березні 2019 року

Стенд компании KupiZamok на Inter Build Expo в Киеве 19.03.2019